Listopad v olešnickém kině

Spolek přátel piva a město Olešnice si vás i v listopadu opět dovoluje pozvat do kina.. Těšit se můžete na:

Pátek 11.11.2016 od 20:00
Dvojníci ( trailer ke shlédnutí)
Česká komedie

Honza Rambousek je svým způsobem sympatický podvodník, který je v podsvětí ceněný jako odborník na zámky, počítače, elektroniku a auta. Je to také nenapravitelný sukničkář, přesto ho ženy milují… Právě mu teče do bot, protože ho má v hrsti mafián Vytloukal kvůli velkým dluhům. Pokud Honza neukradne z galerie obraz Dívky v modrém, tak je s ním amen… Zachrání ho náhoda – do cesty se mu připlete jeho dvojník, středoškolský profesor Richard Prospal, pedant a slušňák k pohledání, a těm dvěma se zázračně změní život. Zatímco si Honza užívá v Richardově kůži doma i ve škole, Richard je pronásledován mafiány, protože mu nevěří, že není Honza. A když se jim do rukou dostane i Richardova dcera Natálka, tak mu nezbývá, než zapomenout na slušné vychování a najít způsob, jak vyzrát na mafiána a jeho gorily a dostat nejen obraz, ale i dceru do bezpečí. Kolotoč překvapivých komediálních situací se roztáčí…
V hlavních rolí se přestaví Ondřej Sokol a Jakub Kohák.
Sobota 12.11.2016 od 16:00
Kung Fu Panda 3 ( trailer ke shlédnutí)
Animovaná komedie

Jedna z nejúspěšnějších animovaných sérií na světě se vrací a v jejím čele nestojí nikdo jiný než slavný kung-fu bojovník, tak trochu i do šířky urostlý panda Po. A vše začne tím, že se znenadání objeví Poův ztracený biologický otec, společně pak odcestují do tajného pandího ráje, kde se setkají s dalšími pandími členy široké a černobílé rodiny. Ale pak Kai, padouch s nadpřirozenými schopnostmi, proletí Čínou jako vichřice a začne porážet všechny mistry kung-fu, Po musí udělat nemožné: naučit vesnici plnou legraci milujících, těžkopádných bratří umění kung-fu, aby se z nich stalo neohrožené společenství Kung Fu Pand!

Pátek 25.11.2016 od 20:00
Tenkrát v ráji ( trailer ke shlédnutí)
České drama

Film na motivy stejnojmenného románu spisovatele a scenáristy Josefa Urbana vypráví o osudové lásce, nezlomném přátelství a vztazích českých a německých horolezců, do kterých osudově zasáhla těžká válečná doba Protektorátu. Legendární, mýty opředený a ve své době nejlepší český horolezec Josef Smítka odmítl nastoupit k totálnímu nasazení v Říši a několik let se před německými úřady a gestapem skrýval ve skalním městě Hruboskalska, podporován kamarády z řad českých a německých horolezců. Joska na své cestě za svobodou překročil hranice možností nejen ve skalách, ale i v životě. Stal se legendou pro svůj nezlomný postoj k partě kamarádů, k vysněné ženě. Nikdy se nesklonil před okupační mocí.
V hlavních rolí hrají Vavřinec Hradilek, Vica Kerekes a Jan Budař.

Všichni jste srdečně zváni na promítání. Jako tradičně nebude chybět drobné občerstvení a čerstvý popcorn.
Vstupné opět symbolických 30 Kč.

Příspěvek byl publikován v rubrice 2016, Kino a jeho autorem je D.Mareček,předseda. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.