ROZLOUČENÍ S LÉTEM

Bohužel je to tak, léto se nám blíží ke konci. To však není důvod k depresi, ale k pořádné oslavě a oslavy Spolek přátel piva umí 🙂 Tímto si vás tedy dovolujeme pozvat v sobotu 26. srpna na ROZLOUČENÍ S LÉTEM – oslava to bude řádná – od odpoledních až do nočních hodin.
Lehce navážeme na Dožínky – začneme v 16.00 programem pro širší publikum – k poslechu a tanci bude hrát dechová hudba Holóbkova mozeka, která vám zahraje na dechové nástroje nejen dechovku, ale i taneční evergreeny. Pro děti bude připraven doprovodný program, skákací hrad, trampolína, atd.

Než začne večerní část programu čeká vás hodinový koncert skupiny STRACENÉ RÁJ – pravé hanácké bigbít!

O večerní hudební produkci se postará skupina AKCENT 2008, na kterou jsme od vás vloni slyšeli jen samou chválu. Věříme, že ani letos vás nezklamou 🙂

Program:
16:00 Začátek programu na zahradě kulturního domu
16:00 – 20:30 k poslechu a tanci hraje Holóbkova mozeka
21:00 koncert skupiny Stracené ráj
22:00 – 03:00 Dožínková taneční zábava se skupinou AKCENT

Uvedené časy jsou pouze orientační.

Vstupné je do 19 hodin DOBROVOLNÉ!
Od 19 hodin za 60 Kč.

Těšíme se na vás!