ČESKO-SLOVENSKÝ PLES

Dočkali jste se! Po dvouleté přestávce na vás čeká další ples Spolku přátel piva a opět to bude velké!

Nad tématem jsme dlouze přemýšleli, až jsme si uvědomili – 1.1.2023 to bylo 30 let od rozdělení Československa a to je ta správná výzva udělat půl plesu českého a půl slovenského. 25.2.2023 na vás bude tedy čekat ČESKO-SLOVENSKÝ PLES.

🎵 Večerem vás provede skupina Timbre music, která si pro vás nachystá speciální hudebně-kostýmní show s těmi největšími českými a slovenskými hity.
🎵 Po půlnoci se můžete těšit na již tradiční afterparty s DJ Tarockem.

Na baru na vás budou čekat české i slovenské panáky, výběrové rumy, míchané drinky, čepované pivo a lahvové speciály 💪

Kdy: sobota 25. 2. 2023 od 20.00
Kde: Kulturní dům Olešnice
Bohatá tombola.
Hlavní cena: elektrokoloběžka 🛴
Cena za vstupenku: METR PIVA

VSTUPNÉ:
🎫 170 Kč
🎫 220 Kč s místenkou (vstupenka s místem u stolu)

I letos bude předprodej dvoufázový, aby měli všichni stejnou příležitost, tak:

• V první vlně budou vstupenky v předprodeji v sobotu 4. února od 15:00 v olešnickém kině. Zde bude možnost si zamluvit i stůl. V kině budeme hrát od 16:00 pohádku PRINC MAMÁNEK, takže zde budeme cca do 19 hodin.
  • Druhá vlna bude následovat od pondělí 6. února v Obuvi u paní Musilové v Olešnici na náměstí (Prodejní doba: Po-Pá 8.00-12.30,13.00-16.30, So 8.00-11.00 ).

Vstupenky jsou slosovatelné, vyhrát můžete METR PIVA.

POZOR! V posledních letech bylo rychle vyprodáno, tak neváhejte!

P.S.: Žádné stoly předem nerezervujeme, takže je zbytečné nám psát 🙂

DRESS CODE:
Tematické oblečení vítáno, jinak klasicky společenský oděv (takže ŽÁDNÉ tepláky, kšiltovky, ani mikiny, jinak se budete muset jít domů převléct).

Pro aktuální info sledujte náš Facebook

Akce Spolku přátel piva na Facebooku
Event