Partneři

Na některé věci jsme prostě krátcí a tak občas potřebujeme pomoci. Díky Bohu existují i lidé a společnosti, kteří jsou ochotni přiložit ruku k dílu. A společně vám tak můžeme uspořádat akce na které se prostě nazapomíná.

Bez koho by to šlo opravdu těžko:

• Heineken ČR

Majitel pivovaru Starobrno je naším dlouholetým štědrým sponzorem na plesech.

• JASO

JASO je náš dlouhodobý dodavatel piva. Lepší nabídku pivovarů, minipovarů a pivních speciálů nikde jinde nenajdete. Mimo to jsou i velmi štědrým sponzorem na naše plesy.

• Agroservis Sedláček

Agroservis Sedláček nám usnadňuje život jak jen to jde. Nebojí se nám zapůjčit dodávku, lavice a další vybavení, které bychom těžce sháněli.

• Astur & Qanto

Qanto nám dodává veškeré zboží na akce. Dík jim patří především za to, že jsou ochotni spolupracovat i s takovými malými subjekty jako jsme my a jsou 100% spolehliví.

• Město Olešnice

Ač nás město podporuje jako každý jiný spolek i jim patří dík. Bez toho, aby nám zapůjčili zařízení či mockrát vyšli vstříc bychom možná ani nezačali.

• Řeznictví Šutera

Řeznictví Šutera je naším dlouholetým dodavatel uzenin a sponzorem našich akcí.

• Letem světem applem

Oblíbený Apple magazín, který je pravidelným a štědrým dárcem na našich plesech.

Chcete zde mít také vaše logo? Či chcete pouze podpořit náš ples? Není nic jednoduššího než nás kontaktovat a určitě se nějak domluvíme 🙂

Firmy, které zaslouží speciální dík:
KM Tour logo
Bez K&M tour bychom se nikdy nepodívali na Oktoberfest. A jistě chápete, že naložit autobus lidí po 12 hodinách na Oktoberfestu chce odvahu a tak nezbývá než děkovat, že do toho s náma letos šla.