Partneři

Na některé věci jsme prostě krátcí a tak občas potřebujeme pomoci. Díky Bohu existují i lidé a společnosti, kteří jsou ochotni přiložit ruku k dílu. A společně vám tak můžeme uspořádat akce na které se prostě nazapomíná.

Bez koho by to šlo opravdu těžko:

 • Samuel Briškár

  Sam nám od roku 2014 dělá grafiku. Určitě jste si všimli rozdílu v naší grafické komunikaci a určitě potvrdíte, že je to člověk na svém místě.

 • KELOC

  KELOC pro nás zajišťuje veškerý tisk reklamních materiálů. Ať už si vymyslíme jakoukoliv blbost, oni nám ji pomohou zrealizovat.

 • Agroservis Sedláček

  Agroservis Sedláček nám usnadňuje život jak jen to jde. Nebojí se nám zapůjčit dodávku, lavice a další vybavení, které bychom těžce sháněli.

 • Astur & Qanto

  Qanto nám dodává veškeré zboží na akce. Dík jim patří především za to, že jsou ochotni spolupracovat i s takovými malými subjekty jako jsme my a jsou 100% spolehliví.

 • Město Olešnice

  Ač nás město podporuje jako každý jiný spolek i jim patří dík. Bez toho, aby nám zapůjčili zařízení či mockrát vyšli vstříc bychom možná ani nezačali.

Partneři plesu 2015:

Chcete zde mít také vaše logo? Či chcete pouze podpořit náš ples? Není nic jednoduššího než nás kontaktovat a určitě se nějak domluvíme 🙂

Firmy, které zaslouží speciální dík:
KM Tour logo
Bez K&M tour bychom se nikdy nepodívali na Oktoberfest. A jistě chápete, že naložit autobus lidí po 12 hodinách na Oktoberfestu chce odvahu a tak nezbývá než děkovat, že do toho s náma letos šla.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..