Valentýnský ples

Ve zkratce: Odkaz na facebook událost

• Spolek přátel piva
  • Sobota 16.2.2013 od 21:00
  • Kulturní dům Olešnice
  • Kiss Hády
  • Slosovatelné vstupenky 70Kč
  • předprodej v infocentru Olešnice
  • do 21:30 welcome drink zdarma!

A teď trochu detailněji:
Spolek přátel piva ve spolupráci s rádiem Kiss Hády si Vás dovoluje pozvat 16.2.2013 na Valentýnský ples. Začátek od 21:00. Jak již asi tušíte nebude se jednat o úplně klasický ples jak je většina zvyklá, bude to spíše takový večírek. Večerem Vás bude provázet moderátor rádia Kiss Hády Dušan Binka, ten se zároveň bude starat o doprovodný program. I když zde nebude živá kapela, ale DJ, tak se nebojte o žádnou diskotéku ani podobnou divočinu nepůjde, dočkáte se svých oblíbených songů a kromě toho i věcí co by kapely nezahrály.

Čeká na Vás i bohatá tombola. Jaké budou konkrétní ceny to si necháme jako překvapení na později 🙂

A teď to na co jsme samozřejmě nejvíce pyšní: čekají na Vás 4 druhy piva , a to dva druhy točeného a dva netradiční druhy lahvového.

Také na Vás čeká široký sortiment nápojů. Kromě oblíbené čochové klasiky se můžete těšit i na mnohé další. Z alko lístku: božkov rum, božkov vodka, božkov zelená, finská vodka, jelzin (fík, jablko, višeň, gold), fernet stock i citrus a k tomu na víc i Zetko. Teď ty na místní plesy trochu netradiční: Captain Morgan (samozřejmě bude i Cola a limetka), Malibu, Jägermaister, Koskenkorva Peach…Vše samozřejmě kvalitně nachlazeno. Pokud zde chybí Váš oblíbenec neváhejte a pište do komentářů, pokud Vás pár lidí podpoří, popřemýšlíme o tom 🙂
P.S: Co takovej Jim Beam?

Vstupenky:
Cena vstupenek je 70Kč a jsou slosovatelné! V předprodeji budou od pondělí 21.1.2013 v infocentru Olešnice, kde si zároveň můžete rezervovat i stůl. Věřím, že ne všichni mají čas dostat se do infocentra a tak je možné domluvit se na osobním předání téměř kdekoliv – pište do komentářů určitě se domluvíme. Vstupenky je také možno rezervovat na telefonním čísle 516 410 400 (infocentrum Olešnice).

Dress code:
Jak jsem již naznačil nebude to klasický ples, ale spíše takový večírek. Takže pánové nemusí mít smoking a dámy nepotřebují šaty s šestimetrovou vlečkou, ale pořád je to přeci jenom ples, tak očekáváme slušný společenský oděv. Pánové pokud si vezmou sako budeme rádi, jinak postačí i košile a kalhoty. Dámám radit asi nemusím ty to jistě zvládnou 🙂 Ještě bych upozornil, že vhodný oděv je opravdu nutností a v krajním případě nemusíte být na ples vůbec vpuštěni – není to náš výmysl, na tohle je vyhláška města.
P.S.: To v čem chodíte do hospody opravdu není vhodný oděv na tuhle akci 😀

Spolek přátel piva Olešnice - Valentýnský ples