Olešnické dožínky

Léto jsme spolu zahájili, úspěšně rozpůlili, tak už nám zbývá jen jej ukončit - tentokrát s programem pro všechny věkové kategorie 🙂

Spolek přátel piva si vás tímto dovoluje pozvat na závěrečnou oslavu léta - na Olešnické dožínky. Proč? Protože konec léta se musí pořádně oslavit a je škoda nechat všechny tradice zaniknout!

Program zahájíme v 15:15 na náměstí Míru, odkud v 15:30 vyrazí dožínkový průvod. Od 16 hodin se můžete na zahradě kulturního domu těšit na vystoupení folklórního souboru Kořeňák a cimbálové muziky Majerán.
Pro děti je připraven bohatý program s různými aktivitami, skákacím hradem, ukázkou zemědělské techniky či hospodářských zvířat.
Od 20 hodin následuje dožínková taneční zábava se skupinou Medium Blansko. Vstupné do 19:00 dobrovolné, po 19:00 60 Kč.

Stručně:

• Kdy: sobota 25. srpna 2018
  • Kde: Olešnice na Moravě
  • Místo: Zahrada Kulturního domu
  • Vstupné do 19:00 dobrovolné, po 19 hodině 60 Kč.

Letošním partnerem je pivovar Bernard a tak se můžete těšit na pivní speciality z tohoto pivovaru!

Program v bodech:

• 15:15 Zahájení na náměstí Míru, sraz účastníků průvodu
  • 15:30 Start dožínkového průvodu
  • 16:00 Začátek programu na zahradě kulturního domu
  • 16:00 – 20:00 vystoupení folklórního souboru Kořeňák z nedalekého Kořence a cimbálové muziky Majerán
  • 20:00 – 03:00 Dožínková taneční zábava se skupinou Medium Blansko

Doprovodný program:

• výstava zemědělské techniky
  • soutěže pro děti i dospělé
  • atrakce pro děti - trampolína, skákací hrad a další aktivity
  • SIMULÁTOR DOJENÍ KRAV 🙂

Neseďte doma a přijďte s námi oslavit konec léta!

Výzva:

Dožínky byly vždy akcí celé obce, proto bychom rádi vyzvali i vás, spoluobčany, k zapojení. Můžete napéct koláče (suroviny dodáme)? Máte doma nástroje či techniku na výstavu? Umíte něco co už málokdo(vázání otepí.,..)? Či se máte chuť libovolně zapojit? Neváhejte kontaktovat Spolek přátel piva na telefonním čísle 721 807 841(David Mareček) či e-mailu spolekpratelpiva@seznam.cz. Oceníme každou pomoc.

Zajímají vás i naše další akce, ale nechce se vám myslet na termíny? Nevadí, máme pro vás kalendář, který si na pár kliků přidáte i k sobě do mobilu. Více na http://www.spolekpratelpiva.cz/kalendar-akci-olesnice/

No a pokud chcete být úplně v obraze, tak sledujte náš Facebook, tam je úplně všechno!

Těšíme se na vás 🙂