OLDIES PARTY

Spolek přátel piva společně s rádiem Kiss Hády a německým pivovarem Krombacher si Vás dovoluje pozvat na OLDIES PÁRTY v našem podání.

Plakát: Oldies party.

Kdy: pátek 19.července 2013
Kde: Olešnice na Moravě
Místo: Zahrada Kulturního domu.
Start: 21:00.
Vstupné do 22:00 30Kč, od 22:00 60Kč.

Proč zrovna Oldies párty? To jsme se takhle jednou na čochu dívali jak pomalu víc lidí než na kapelu paří o přestávkách na ty staré hity, znělky, apod. a tak padl nápad jestli by nepatřilo udělat nějakou párty s takovýma hitama? No víte, že patřilo a tradádá tady je.

Večerem Vás bude provázet osvědčený moderátor a DJ Dušan Binka z rádia Kiss Hády. Jelikož se nám podařilo domluvit i na spolupráci s německým pivovarem Krombacher, můžete se těšit i na spoustu dárků v různých soutěžích, které si na Vás s DJ nachystáme – a nechtějte vidět, co vymyslíme, když se zamyslíme 😀

A aby toho nebylo málo, tak k tomu všemu máme ještě spoustu dárků za panáky od Captain Morgan(nálepky, frisbee, karty, čistítka na mobil) a dárky od Fernet Z-Generation.

Jak jsem zmínil, jsme domluvení s německým pivovarem Krombacher a tak se ve výčepu můžete těšit na piva právě z tohoto pivovaru a to konkrétně:
11° Pils – tradiční světlý ležák
12° Weizen – dle znalců jedno z nejlepších pšeničných piv

A pro ty co si na pivo nepotrpí:
Pravý citrónový Krombacher RADLER – tradiční německá receptura, ne ten co znáte od nás
CAB COLA – pivo s colovou příchutí (to co bylo na plese)

Padly otázky na oldies oblečení. Nechceme nikoho do nějakýho oblečení nutit, ale kdo příjde stylově v OLDIES má u vstupu panáka gratis! Zároveň bychom si mohli hodit i nějakou soutěž o nejlepší oldies oblečení, případně nejlíp sladěnej pár či tak něco – uvidíme na místě podle toho jak se to sejde, jste pro? 🙂

Odkaz na facebook událost