MILLENIUM PARTY aneb zpět do devadésatek

Opět po roce máme tu čest pozvat vás do Olešnice na další ples Spolku přátel piva! Letos jsme opět roztočili stroj času a lehce navážeme na Retro ples. Letos však nepůjdeme tak daleko do historie. Vrátíme se totiž hned do devádesátek, konkrétně na jejich konec – na přelom tisicíletí. Večerem vás bude provázet ověřený DJ Tarock, na kterého si možná pamatujete právě z Retro plesu. No a kdo bude hostem? Hádejte! Kdo v té době bořil všechny české hitparády, kdo nejvíc frčel? Ano, letošním hostem nebude nikdo jiný než skupina LUNETIC!

Kdy: sobota 13.2.2016 od 20.00
Kde: Kulturní dům Olešnice

Hudba: DJ Tarock
Host: skupina LUNETIC

Bohatá tombola.
Hlavní cena: 10 000 Kč!

Jako tradičně na vás čeká točené pivo, tenkorát jsme pro vás vybrali brněnský minipivovar Hauskrecht. Mimo to bude spousta lahvových speciálů a na baru takový výběr, že se vám to nebude chtít ani číst 😀

O jídlo se letos postará Řeznictví Šutera Olešnice, na co se můžete těšit konkrétně se dozvíte vzápětí.

Vstupenky:
Cena vstupenek je v předprodeji 120 Kč a na místě 150 Kč. Vstupenky jsou slosovatelné. Letos bude předprodej dvoufázový. Aby měli všichni rovné šance, tak v první vlně budou vstupenky v předprodeji v pátek 22.1.2016 od 19:00 v olešnickém kině, kde ten večer promítáme. Zde bude možnost zamluvit si stůl. Druhá vlna odstartuje v pondělí 25.1.2016 v Obuvi u paní Musilové v Olešnici na náměstí (Prodejní doba: Po-Pá 8.00-12.30,13.00-16.30, So 8.00-11.00 ).

P.S.: Žádné stoly předem nerezervujeme, takže je zbytečné nám psát 🙂

Dress code:
Jako každý rok nebazírujeme na striktním dodržování dress codu a postačí klasický, plesový, společenský oděv nebo tématické oblečení – projeďte si svoje fotky z let 1990 – 2000 a určitě najdete nějakou inspiraci.

Děkujeme sponzorům letošního plesu:

Partneři plesu 2016:

 

Děkujeme též partnerům, kteří s námi spolupracují dlouhodobě:

Bez koho by to šlo opravdu těžko:

 • Samuel Briškár

  Sam nám od roku 2014 dělá grafiku. Určitě jste si všimli rozdílu v naší grafické komunikaci a určitě potvrdíte, že je to člověk na svém místě.

 • KELOC

  KELOC pro nás zajišťuje veškerý tisk reklamních materiálů. Ať už si vymyslíme jakoukoliv blbost, oni nám ji pomohou zrealizovat.

 • Agroservis Sedláček

  Agroservis Sedláček nám usnadňuje život jak jen to jde. Nebojí se nám zapůjčit dodávku, lavice a další vybavení, které bychom těžce sháněli.

 • Astur & Qanto

  Qanto nám dodává veškeré zboží na akce. Dík jim patří především za to, že jsou ochotni spolupracovat i s takovými malými subjekty jako jsme my a jsou 100% spolehliví.

 • Město Olešnice

  Ač nás město podporuje jako každý jiný spolek i jim patří dík. Bez toho, aby nám zapůjčili zařízení či mockrát vyšli vstříc bychom možná ani nezačali.

Summary
Event
MILLENIUM PARTY aneb zpět do devadésatek
Location
Spolek přátel piva, Křtěnovská 157,Olešnice,Czech republic
Starting on
02/13/2016
Ending on
02/14/2016
CZK 120

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..