HVĚZDNÁ NOC aneb každý si najde to své!

Opět po roce máme tu čest pozvat vás do Olešnice na další ples Spolku přátel piva! Letos bude záběrem širší než kdykoliv před tím a snad KAŽDÝ SI NAJDE TO SVÉ!

Hlavním hostem večera bude skupina Roxette Revival – The RockSet s programem World ROXETTE Tribute Band, který byl oceněný jako nejlepší evropský „Roxette tribute band”.
Druhou částí programu bude tzv. RETRO LIVE! od Rockset, kde zazní naživo ty největší hity od 60. po 90. léta – napříč léty, napříč žánry. Skvělá Retro Show plná energie, která rozhodně nenechá nikoho v klidu – největší hity hvězd jako Queen, Suzi Quatro, Tina Turner, James Brown, Michael Jackson, Kiss, AC/DC, Beatles, Abba, Donna Summer, Guns’n’Roses a mnoha dalších.
Do třetice program doplní osvědčený DJ TAROCK, kterého jistě pamatujete i z našich předchozích plesů.

Kdy: sobota 11.2.2017 od 20.00
Kde: Kulturní dům Olešnice

Bohatá tombola.
Hlavní cena: iPhone!

Jako tradičně na vás čeká točené pivo, pivovar upřesníme. Mimo to bude spousta lahvových speciálů a na baru takový výběr, že se vám to nebude chtít ani číst 😀

O jídlo se letos postará Řeznictví Šutera Olešnice, na co se můžete těšit konkrétně se dozvíte vzápětí.

Vstupenky:
Cena vstupenek je v předprodeji 120 Kč a na místě 150 Kč. Vstupenky jsou slosovatelné. Letos bude předprodej dvoufázový. Aby měli všichni rovné šance, tak v první vlně budou vstupenky v předprodeji v pátek 20.1.2017 od 19:00 do 20:30 v kulturním domě. Zde bude možnost zamluvit si stůl. Druhá vlna odstartuje v pondělí 23.1.2017 v Obuvi u paní Musilové v Olešnici na náměstí (Prodejní doba: Po-Pá 8.00-12.30,13.00-16.30, So 8.00-11.00 ).

P.S.: Žádné stoly předem nerezervujeme, takže je zbytečné nám psát 🙂

Dress code:
Jako každý rok nebazírujeme na striktním dodržování dress codu a postačí klasický, plesový, společenský oděv nebo tématické oblečení – projeďte internet na klíčové slovo „Roxette“ a určitě najdete nějakou inspiraci.

Děkujeme sponzorům letošního plesu:

Partneři plesu 2017:

 

Děkujeme též partnerům, kteří s námi spolupracují dlouhodobě:

Bez koho by to šlo opravdu těžko:

 • Samuel Briškár

  Sam nám od roku 2014 dělá grafiku. Určitě jste si všimli rozdílu v naší grafické komunikaci a určitě potvrdíte, že je to člověk na svém místě.

 • KELOC

  KELOC pro nás zajišťuje veškerý tisk reklamních materiálů. Ať už si vymyslíme jakoukoliv blbost, oni nám ji pomohou zrealizovat.

 • Agroservis Sedláček

  Agroservis Sedláček nám usnadňuje život jak jen to jde. Nebojí se nám zapůjčit dodávku, lavice a další vybavení, které bychom těžce sháněli.

 • Astur & Qanto

  Qanto nám dodává veškeré zboží na akce. Dík jim patří především za to, že jsou ochotni spolupracovat i s takovými malými subjekty jako jsme my a jsou 100% spolehliví.

 • Město Olešnice

  Ač nás město podporuje jako každý jiný spolek i jim patří dík. Bez toho, aby nám zapůjčili zařízení či mockrát vyšli vstříc bychom možná ani nezačali.

Summary
Event
MILLENIUM PARTY aneb zpět do devadésatek
Location
Spolek přátel piva, Křtěnovská 157,Olešnice,Czech republic
Starting on
11.02.2017
Ending on
12.02.2017
CZK 120

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..