Vše za 10 Kč

Spolek přátel piva si Vás dovoluje pozvat na, v našich končinách, výjmečnou párty a to na akci, kde bude VŠE ZA 10 Kč, ale opravdu vše za 10 Kč.

Plakát: Vše za 10kč.Ve zkratce:
Pátek 28.6.2013 od 21.00
Zahrada KD Olešnice na Moravě
Hudba: Prorock!
Vstupné: 200 Kč
pro naše FB fanoušky: 150 Kč!

Jak se stanete našim FB fanouškem?
1) Najedete si naši FB stránku: https://www.facebook.com/spolekpratelpiva
2) Kliknete na „To se mi líbí“ a zatrhnete „Dostávat upozornění“ jak je na následujícím obrázku:Návod na facebook
3) HOTOVO!
Sdílejte událost, zvěte přátele, protože čím víc lidí tím víc Adidas.

Pokud někdo FB nemá:
Pošlete na spolekpratelpiva@seznam.cz email s předmětem „Vše za 10Kč“ a do textu napište své jméno, přidáme si Vás do seznamu.

Kdyby někoho zajímalo proč něco takovýho děláme, tak:
1) Nevíme 😀
2) My chtěli jít vždycky na akci, kde bude všechno za 10 Kč, ale nikdo nám to nechtěl dopřát, takže to alespoň dopřejeme my Vám.

Zboží nakoupíme 2krát až 3krát víc než je obvyklé, takže by měl být dostatek, ale že něco v průběhu večera dojde ovlivnit nemůžeme, jak praví staré dobré přísloví: „Kdo dřív příjde, ten dřív pije!“ 😀

Předseda