Velká oříšková loupež – KINO Olešnice

V sobotu 25.10.2014 v 17:00 uvede Spolek přátel piva ve spolupráci s městem Olešnice v olešnickém kině animovaný příběh VELKÁ OŘÍŠKOVÁ LOUPEŽ. Vstupné opět symbolických 30 Kč. Popcorn a občerstvení zajištěno.

Ve snaze přežít zimu a neumřít hlady, rozhodnou se nerozluční přátelé krysa a veverka Bručoun vyloupit obchod plný oříšků. Plánují to největší přepadení v historii hlodavců. Jenže se k nim přichomejtne zbytek kamarádů z parku – přímo 13 milovníků oříšků, kteří jim situaci značně zkomplikují. Zvířátka však vůbec netuší, že obchod je jen krycí místo pro lupiče, kteří se chystají vyloupit místní banku.

Ve snaze přežít zimu a neumřít hlady, rozhodnou se nerozluční přátelé krysa a veverka Bručoun vyloupit obchod plný oříšků, na který omylem narazí. Jejich svět je najednou krásnější. Plánují to největší přepadení v historii hlodavců. Jenže se k nim přichomejtne zbytek kamarádů z parku – přímo 13 milovníků oříšků, kteří jim situaci značně zkomplikují. Zvířátka však vůbec netuší, že obchod je jen krycí místo pro lupiče. Ti se chystají vyloupit banku skrz vykopaný tunel a místo pytlů s penězi podstrčit pytle ořechů. Rozhodně je na co se těšit.(H.C.E.)

Event
Velká oříšková loupež - KINO Olešnice