U Konce světa – KINO Olešnice

V pátek 2.5.2014 ve 20:00 uvede Spolek přátel piva ve spolupráci s městem Olešnice v olešnickém kině britskou komedii U Konce světa
Partička dávných kamarádů se po letech sejde v rodném městě, aby dotáhli do konce flám, který kdysi načali. Cíl je jasný: 12 piv – 12 hospod – 1 noc a přitom mimoděk zachránit celé lidstvo. Britská komedie, tentokrát říznutá žánrem sci-fi, završuje volnou trilogii žánrových parodií, která začala filmem Soumrak mrtvých a Jednotka příliš rychlého nasazení. Přístupné mládeži od 12 let.

Tahle putyka, stojící v ospalém městečku Newton Haven, je zajímavá snad jen tím, že má být cílem velmi odvážného pivního maratónu pětice kamarádů. Ti se ho pokusili „doběhnout“ už před lety, ale tehdy na ně bylo tempo 12 piv – 12 hospod – 1 noc příliš zběsilé. Pak je osud zavál na všechny strany, než se Gary (Simon Pegg), který v životě nic nedokázal, rozhodl, že dokáže dokončit alespoň legendární tah po hospodách v Newton Haven. Přemluví ostatní kumpány (Nick Frost, Paddy Considine, Martin Freeman, Eddie Marsan) a společně se po letech vydají domů, aby se stali nesmrtelnými. Jenže Newton Haven je nevítá zrovna s otevřenou náručí. Stačí prvních pár piv a několik velmi bizarních příhod, aby si uvědomili, že v tomhle městě něco nebo někdo smrdí. Najednou nebojují jen o úspěšné strávení dalšího piva, ale i o vlastní krky. Cesta do hospody U Konce světa se zdá být najednou mnohem náročnější, než čekali. Jenže vy byste to vzdali, kdybyste si měli naplnit sen z mládí? A jen tak mimoděk přitom zachránili celé lidstvo?(CinemArt)

Summary
Event
U Konce světa - KINO Olešnice
Location
KINO Olešnice, Křtěnovská 157,Olešnice,Česká republika
Starting on
05/02/2014
Ending on
05/02/2014
Příspěvek byl publikován v rubrice 2014, Kino a jeho autorem je D.Mareček,předseda. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..