Plány 2013

Zdravím všechny, aby jste si nemysleli, že jen tak zahálíme nebo už jsme se na to vykašlali, tak zde jsou nějaké novinky: měli jsme valnou hromadu, kde jsme probrali a vymysleli spoustu věcí. Takže co Vás letos čeká? Na léto jsou plánovány tři akce – jedna na červen, jedna na červenec a jedna na srpen. Už je to i celkem rozjednané, takže Vám můžu podat bližší info:

  • 1.akce proběhne koncem června a bude to taková Alkoholik párty v našem podání. A v čem to bude spočívat? V tom, že VŠE na baru bude za 10Kč!!!
  • 2.akce proběhne koncem července a opět to nebude klasický čoch, ale bude to něco tématického, ale co to se dozvíte později, zatím rozjednávám některé varianty.
  • 3.akce proběhne 16.8.2013 a tentokrát Vám do Olešnice přivedeme kromě čochové skupiny i speciálního hosta a to kapelu Morčata na útěku, takže se rozhodně máte na co těšit!
  • Vyjma těchto akcí nás samozřejmě uvidíte i 5.července na Pivních slavnostech (pro letošek chystáme rovnou 4 výčepy).
  • A pozor ještě novinka, rozhodli jsme se trochu rozšířit oblast našeho působení a vrhli jsme se na provozování Olešnického kina, jak asi čekáte nebude to klasické kino, vše potřebné se dozvíte na našem facebooku.

Dík za pozornost
Předseda

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..