KINO Olešnice: Únor 2015

KINO Olešnice v únoru 2015 uvede následující filmy:

Pátek 6.2.2015 od 20:00
10-pravidel-jak-sbalit-holku10 pravidel jak sbalit holku ( trailer ke shlédnutí)
Nová, česká, filmová komedie. Hlavní hrdina Marek, zakřiknutý, nezkušený student astrofyziky se beznadějně zamiluje. Na pomoc mu přicházejí přátelé, kteří povolají jeho otce – slavného autora knih na téma Jak získat ženu. Společně rozehrávají strategickou hru,díky níž by se Markovi mělo podařit najít cestu k milované dívce…V hlavních rolí Matouš Ruml a Miroslav Donutil.

 
  Sobota 7.2.2015 od 16:00

KHUMBAKhumba ( trailer ke shlédnutí)
Animovaný, dobrodružný, rodinný film.
Zebra Khumba byl už od narození terčem posměchů svého stáda, protože se narodil napůl pruhovaný a napůl bílý. Navíc když začalo období sucha, příbuzní Khumbu obvinili, že je prokletý a že je příčinou všech nepříjemností. Stádo v čele s jeho otcem ho tedy vyhnalo. Odvážná, polopruhovaná zebra se vydává do nebezpečného ale zároveň zábavného dobrodružství, aby našel chybějící proužky a získal zpět respekt své rodiny…

Možná si v pátek 27.2.2015 dáme ještě jedno kino, uvidíme jak budeme zničení po plese 🙂

P.S.: Také bychom touto cestou chtěli poděkovat distributorovi filmu Hodinový manžel, který posunul premiéru filmu pouhý týden před promítáním o celý měsíc a způsobil tak spoustu kinům nemalé problémy. Vážně děkujeme a vážíme si vaší podpory malých kin. Hodinového manžela proto nasadíme v nejdřívějším možném termínu, tj. v pátek 13.3.2015.

Vstupné jako tradičně symbolických 30 Kč.

Příspěvek byl publikován v rubrice Kino a jeho autorem je D.Mareček,předseda. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..