Březen v olešnickém kině

KINO Olešnice v březnu 2015 uvede následující filmy:

Pátek 13.3.2015 od 20:00
Hodinový manžel ( trailer ke shlédnutí)
Film vypráví příběh čtyř přátel, vášnivých hráčů vodního póla, kteří společně provozují bazén. Pánové bohužel musejí ukončit svoji činnost z důvodu nesplnění hygienických podmínek a proto se rozhodnou podnikat jako hodinoví manželé. Zakrátko si najdou klientelu mezi místními dámami. Každý z nich má svou pravidelnou zákaznici, ale ty mají kromě oprav často i velmi specifická přání a potřeby. To se však pomalu přestává líbit partnerkám a manželkám našich hrdinů…
  Pátek 27.3.2015 od 20:00

Chlapectví ( trailer ke shlédnutí)
Výjimečný film o dospívání jednoho obyčejného kluka. Projekt, na kterém pracovali herci a tvůrci celých 12 let. Každý rok, na tři až čtyři natáčecí dny, se sešla tatáž sestava, aby natočila další střípek do jedné životní mozaiky. Na počátku příběhu je sympatický šestiletý kluk, který po rozvodu rodičů žije se starší sestrou a mámou . S tátou se ale obě děti pravidelně vídají a mají s ním kamarádský vztah. Taková je výchozí životní situace hlavního hrdiny, z níž se vydává vstříc pubertě, dospívání a dospělosti. Film získal mimo jiné tři zlaté glóby a mnoho pochvalné kritiky.

  Sobota 28.3.2015 od 16:00

 

7 trpaslíků ( trailer ke shlédnutí)
Špunťa, nejmladší ze sedmi trpaslíků nešťastnou náhodou píchnul princeznu Růženku do prstu. Tak naplnil kletbu zlé čarodějnice Dellamorty. Touto drobností totiž poslal celé království do staletí trvajícího spánku. On i jeho šest kamarádů musí stůj co stůj chybu napravit. Ale jak? Přece polibkem z pravé lásky! Trpaslíci se vydávají na nebezpečnou cestu, aby našli může, kterého Růženka opravdu miluje.

Vstupné jako tradičně symbolických 30 Kč.

Příspěvek byl publikován v rubrice 2015, Kino a jeho autorem je D.Mareček,předseda. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..