V kině jsme oslavili stovky

Letošní podzim se v kině nesl ve znamení stovek. Na konci října, 28. října, jsme oslavili 100 let republiky speciálním promítáním filmu Hovory s TGM, který byl pro zájemce zcela zdarma. 
 
Neuběhl ani měsíc a my oslavili dalších stovku. V pátek 16. listopadu jsme totiž se Spolkem přátel piva promítali již stý film v naší režii. A protože takové výročí je třeba oslavit, čekalo na dospělé návštěvníky kina překvapení v podobě společného přípitku sektem. Obdobné překvapení, tentokrát s dětským šampaňským, čekalo pak v sobotu na děti, s kterými jsme si symbolicky přiťukli na další stovku. 
Touto cestou bych za Spolek přátel piva chtěl poděkovat všem návštěvníkům kina za jejich zájem (i když víme, že někdy je nabídka filmů bídná). Když jsme v létě 2013 začínali s prvním zkušebním promítáním, nevěřil tomu snad nikdo, že by mohl být o olešnické kino až takový a hlavně dlouhodobý zájem.
Tak na další stovku!
 
Za Spolek přátel piva a KINO Olešnice
David Mareček
Příspěvek byl publikován v rubrice 2018, Kino a jeho autorem je D.Mareček,předseda. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..