ROZLOUČENÍ S LÉTEM

Pojďme se společně rozloučit s létem!

Kdy: sobota 27. srpna 2022
Kde: Olešnice na Moravě, zahrada KD
Start: 16.00
Vstupné: do 20:00 dobrovolné, po 20 hodině 100 Kč.

I letos společně zakončíme léto! Opět v duchu dožínkových tradic náš program zahájíme v 16 hodin programem pro děti a seniory – vystoupí OLEŠNICKÁ CIMBÁLOVÁ MUZIKA. Pro ty nejmenší bude jako tradičně připraven bohatý program: skákací hrad, trampolína, malování na obličej, simulátor dojení, soutěže a různé hry. A možná příjde i kouzelník! Kolem cca 18:30 hodin vystoupí DUŠAN VITÁZEK. Po jeho vystoupení přijde čas na tradiční taneční zábavu se skupinou ARCUS.

Vstupné do 20:00 dobrovolné, po 20:00 100 Kč. Děti do 1 m, ZTP a ZTPP ZDARMA po celou dobu. Po 20 hodině bude vstupné vybíráno pouze od nově příchozích.

Program v bodech:

• 16:00 Začátek programu na zahradě kulturního domu, k poslechu a tanci hraje Olešnická cimbálová muzika. Probíhá program pro děti.
  • 18:30 vystoupí Dušan Vitázek
  • 20:00 – 03:00 Dožínková taneční zábava se skupinou Arcus

Doprovodný program:

• Trampolína
  • Skákací hrad
  • Malování na obličej
  • Soutěže a další aktivity
  • Vystoupení kouzelníka
  • SIMULÁTOR DOJENÍ KRAV 🙂

Neseďte doma a přijďte s námi oslavit konec léta!

Zajímají vás i naše další akce, ale nechce se vám myslet na termíny? Nevadí, máme pro vás kalendář, který si na pár kliků přidáte i k sobě do mobilu. Více na http://www.spolekpratelpiva.cz/kalendar-akci-olesnice/

No a pokud chcete být úplně v obraze, tak sledujte náš Facebook, tam je úplně všechno!

Těšíme se na vás 🙂

Akce Spolku přátel piva na Facebooku