Pirátský ples

Jste připraveni vyplout na pivních vlnách a vydat se do nekonečna a ještě dál? V sobotu 16. února vypluje loď s názvem PIRÁTSKÝ PLES na svoji divokou noční plavbu. Na palubě bude nastoupen Spolek přátel piva, PartyLeaders a DJ Tarock. Přidáš se?!

PROGRAM PLAVBY:
Vyplujeme spolu se skupinou PartyLeaders.
O půlnoci naservírujeme tombolu.
A plavbu zakončíme afterparty v oldies stylu s osvědčeným DJ TAROCKem, kterého si jistě pamatujete i z našich předchozích plesů

Kdy: sobota 16. 2. 2018 od 20.00
Kde: Kulturní dům Olešnice

Bohatá tombola.
Hlavní cena: 10.000 Kč na dovolenou
Cena za vstupenku: METR PIVA

Vstupenky:
Protože některé kajuty již od vyplutí zejí prázdnotou, rozhodli jsme se cenu rozdělit na tři úrovně.
Cena vstupenek v předprodeji je 130 Kč.
Cena místenek (vstupenka s místem u stolu) je v předprodeji 160 Kč.
Pokud vstupenky zůstanou, tak na místě budou za 190 Kč.

I letos bude předprodej dvoufázový. Aby měli všichni stejnou příležitost, tak v první vlně budou vstupenky v předprodeji v pátek 18.1.2018 od 20:00 do 21:00 v olešnickém kině. Zde bude možnost si zamluvit i stůl. Druhá vlna odstartuje v pondělí 21. 1. 2018 v Obuvi u paní Musilové v Olešnici na náměstí (Prodejní doba: Po-Pá 8.00-12.30,13.00-16.30, So 8.00-11.00 ).

Vstupenky jsou slosovatelné, vyhrát můžete METR PIVA.

POZOR! V posledních letech bylo rychle vyprodáno, tak neváhejte!

P.S.: Žádné stoly předem nerezervujeme, takže je zbytečné nám psát 🙂

Dress code:
Pirátské či společenské oděvy.