MAŠKARNÍ nePLES

Léta jsme o tom mluvili, ale až letos jsme se k tomu dostali! Spolek přátel piva vás zve na MAŠKARNÍ nePLES! Proč nePLES? Protože to bude trošku ples, trošku večírek, hodně zábava, ale hlavně  párty. Prostě to nebude klasický ples, bude to nePLES! 😉

Ano, bude to maškarní, takže masky jsou více než doporučené! Pokud by měl někdo krizi a nic nevymyslel, bude stačit i společenský oděv. 😉

🎵 Do půlnoci nás bude luxusně provázet DELUXE BAND. Věříme, že polek/valčíků už máte z ostatních plesů odtancováno až až, takže tu na našem nePLESU moc nečekejte. 🙂

🎵 Po půlnoci se můžete těšit na již tradiční afterparty s DJ Tarockem.

Jak už jste zvyklí, na baru na vás budou čekat mraky panáků, výběrové rumy, míchané drinky, čepované pivo a taky lahvové speciály.

K tomu všemu bohatá tombola, jako hlavní cena TELKA VELKÁ JAKO KRÁVA a za vstupenku pak celej METR PIV.

Ani hlady neumřete! O jídlo se vám letos postará tým z Hotelu Závrší, takže to určitě bude stát za to.

Poznačte si tedy:
Kdy: Sobota 17. 2. 2024 od 20:00
Kde: Kulturní dům Olešnice
Hlavní cena: Telka velká jako kráva
Cena za vstupenku: METR PIVA

VSTUPNÉ:
🎫 170 Kč
🎫 220 Kč s místenkou (vstupenka s místem u stolu)

I letos bude předprodej dvoufázový, aby měli všichni stejnou příležitost, tak:

• V první vlně budou vstupenky v předprodeji v pátek 26. ledna od 19:00 v olešnickém kině. Zde bude možnost si zamluvit i stůl. Od 20 hodin zde pak promítáme film BRATŘI, kdyby se chtěl někdo zdržet (pivo a popcorn máme, takže se určitě zabavíte 🙂 ).
  • Druhá vlna bude následovat od pondělí 29. ledna v Obuvi u paní Musilové v Olešnici na náměstí (Prodejní doba: Po-Pá 8.00-12.30,13.00-16.30, So 8.00-11.00 ).

Vstupenky jsou slosovatelné, vyhrát můžete METR PIVA.

P.S.: Žádné stoly předem nerezervujeme, takže je zbytečné nám psát 🙂

Pro aktuální info sledujte náš Facebook

Akce Spolku přátel piva na Facebooku
Event