Oktoberfest + Orlí hnízdo 2013

Spolek přátel piva si Vás dovoluje pozvat na jedinečnou akci, která se jen tak nevidí – zájezd na Oktoberfest a Orlí hnízdo!

Zde je program, termín je 27.9.-29.9.2013 Je to pátek před půlnoci a návrat v neděli večer.

1. den
Odjezd z Olešnice ve večerních hodinách (cca 22:00) směrem na Mnichov.
2. den
Příjezd do Mnichova kolem 8:00 hod. Po příjezdu si prohlédneme město a jeho pamětihodnosti a poté bude následovat návštěva Oktoberfestu, nejznámějšího pivního festivalu na světě s 200letou tradicí. Volný program. Večer odjezd na ubytování do alpského městečka Oberammergau.
3. den
Po snídani se krátce zastavíme v malém městečku Ettal. Mniši známého benediktinského kláštera zde vyrábí výborné likéry, ochucené koňaky a speciální pivo. Poté se vydáme na cestu k Orlímu hnízdu, do oblasti patřící k nejkrásnějším regionům v celé Evropě, které je známé také pod jménem Hitlerova čajovna. Vyhlídkovou jízdou, následně pak výtahem vytesaným ve skále, dojedeme na vrchol Kehlsteinu do výšky 1 834 metrů. Výtah nás vyveze přímo do budovy tzv. Orlího hnízda. Naskytne se nám překrásný výhled na celý NP Berchtesgadensko. Na závěr se zastavíme v malebném alpském městě Berchtesgaden s četnými obchůdky, restauracemi a kavárnami. Odpoledne již bude následovat přejezd zpět do České republiky. Návrat v pozdních večerních hodinách.

Cena za osobu: 2.500,- Kč

Cena zahrnuje: autobusová doprava, ubytování se snídaní, služby průvodce, pojištění CK pro případ úpadku.

Cena nezahrnuje: vstupné, pojištění léčebných výloh v zahraničí

Jak se přihlásit?
Zájezd již proběhl. Děkujeme za zájem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..