Prosinec v olešnickém kině

Spolek přátel piva bude v kině i v prosinci! Tentokrát přijde na řadu trošku jiná palte filmů – trošku šílenější Méďa 2 a Mimoni:

Pátek 4.12.2015 od 20:00
Méďa 2 ( trailer ke shlédnutí)
Americká komedie

Pokračování úspěšné, bláznivé komedie, která předvedla, že když jste z plyše, nic vás nezastaví, aspoň co se humoru týče. John slaví na začátku příběhu svatbu svého nejlepšího kámoše – oživlého plyšáka Teda.  Urostlé a blonďaté pokladní Tami-Lynn nevadí, že je její manžel chlupatý po celém těle a navíc měří o metr a půl míň než ona. On by jí na oplátku chtěl dopřát miminko, jenže jaksi technicky… plyšák a lidská bytost… Nakonec se rozhodnou pro umělé oplodnění. Jasný plán však pokazí úřední šiml, který rozhodne, že medvěd původem z hračkářství nemá na potomky nárok…

Film je nevhodný pro mládež do 15 let.

Sobota 19.12.2015 od 16:00 a 19:00

Mimoni ( trailer ke shlédnutí)
Animovaný, rodinný film

Zamysleli jste se někdy nad tím, proč vlastně ti žluťoučcí a k sežrání roztomilí Mimoni dobrovolně slouží Gruovi, padouchovi s velkým P? Odpověď přináší animovaná komedie Mimoni, která z nich konečně a především zcela zaslouženě dělá hlavní postavy jejich vlastního příběhu. Odpověď na výše uvedenou otázku najdete hned úvodu, který mapuje historický vývoj Mimoňů. Představte si, že tihleti dobráci od kosti vidí odnepaměti smysl své existence v posluhování tomu největšímu darebákovi široko daleko. A tak to šlo celá staletí až do okamžiku, kdy žádného nového nadřízeného najít nedokázali a upadli do hluboké deprese. Naštěstí se v jejich středu zjevili tři hrdinové. Ti vyrazili do světa, aby všem svým mimoňským kamarádům vrátili smysl života.
Pozor! Film Mimoni hrajeme hned dvakrát – v 16:00 a 19:00!

 

Všichni jste srdečně zváni na podzimní promítací večery. Jako tradičně nebude chybět drobné občerstvení a čerstvý popcorn.

Vstupné opět symbolických 30 Kč.

Příspěvek byl publikován v rubrice 2015, Kino a jeho autorem je D.Mareček,předseda. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..