Duben v olešnickém kině

KINO Olešnice v dubnu a počátkem května 2015 uvede následující filmy:

Pátek 17.4.2015 od 20:00
Co jsme komu udělali? ( trailer ke shlédnutí)
Divácky úspěšná, francouzská komedie
Bohatí, konzervativní katolíci a vážení občané to nemají vždy jednoduché, o čemž se přesvědčí i francouzští manželé Claude a Marie Verneuilovi. Jejich tři krásné dcery si vzaly Muslima, Žida a Číňana. Zkuste si potom představit, jak vypadá v této sestavě velké rodinné setkání na Vánoce. Velké naděje jsou tak vkládány do nejmladší dcery, která si konečně vybrala spořádaného katolíka. Jenže…
  Pátek 1.5.2015 od 20:00

Běž, chlapče, běž ( trailer ke shlédnutí)
Německé, válečné drama
Srulikovi je devět let, když v roce 1942 uteče z varšavského ghetta. Schová se v lesích, kde se spolu s dalšími uprchlými dětmi snaží přežít do konce války. Hlad a zima Srulika ale přinutí, aby se vrátil zpátky do civilizace, kde musí předstírat, že je sirotek z katolické rodiny. Ve vesnicích potká lidi, kteří riskují vlastní životy, aby mu pomohli, ale i ty, kteří ho zradí.

Film byl natočen na motivy knižního bestselleru izraelského spisovatele Uriho Orleva. Příběh je inspirován skutečnými událostmi.

  Sobota 2.5.2015 od 17:00

 

Zvonilka a piráti ( trailer ke shlédnutí)
Animovaný, fantasy film
Věrná  kamarádka Petra Pana se vydává se svými přáteli na dobrodružnou pouť,aby získala zpátky modrý kouzelný prach ukradený vílou Zarinou. Společně pak musí čelit bandě pirátů pod vedením plavčíka Jamese, ze kterého se záhy stane obávaný kapitán Hook.

Vstupné jako tradičně symbolických 30 Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..